Konkurs Plastyczny 2018


Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom” rozstrzygnięty!

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom” rozstrzygnięty!

W dniu 21 lutego 2018 roku w Biurze Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP województwa łódzkiego w Tuszynie jury oceniło 203 prace plastyczne z 11 powiatów (Bełchatów, Łęczyca, Łowicz, Łódź Wschód, Opoczno, Piotrków Tryb., Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Maz., Wieluń). Dzieci i młodzież z województwa łódzkiego dzięki różnorodności technik plastycznych ukazały wszechstronność działalności Ochotniczych Straży Pożarnych.

Jury Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego postanowiło nagrodzić prace w poszczególnych grupach wiekowych:

I grupa (przedszkole):
1. I Artur Wawrzyniak Szkoła Podstawowa w Oszkowicach łowicki
2. II Nadia Grzymska Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 w Tomaszowie Maz. tomaszowski
3. III Łukasz Krajewski Publiczne Przedszkole w Gorzędowie radomszczański
4. Wyróżnienie Milena Olczyńska Przedszkole Samorządowe w Wolborzu piotrkowski
5. Wyróżnienie Jan Cieśla Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sławnie opoczyński

II grupa (szkoły podstawowe klasy I-III):
1. I Maja Kasińska Zespół Szkolno-Przedszkolny Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie łowicki
2. II Tomasz Golis Publiczna szkoła Podstawowa w Starym Waliszewie łowicki
3. III Oliwia Gwarda Szkoła Podstawowa w Mniszkowie opoczyński
4. Wyróżnienie Gracjan Dąbrowicz Szkoła Podstawowa w Witoni łęczycki
5. Wyróżnienie Natalia Nowak Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza we Wierzchlesie wieluński

III grupa (szkoły podstawowe klasy IV-VI):


1. I Zuzanna Mrówka Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Makowie skierniewicki
2. II Krzysztof Turlejski ZSP Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kamieńsku radomszczański
3. III Angelika Makara Szkoła Podstawowa im. Alfonsa Brandta w Kurnosie Drugim bełchatowski
4. Wyróżnienie Blanka Herman Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzepnicy piotrkowski
5. Wyróżnienie Karol Sasim Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Makowie skierniewicki
6. Wyróżnienie Kinga Szewczyk Szkoła Podstawowa w Sługach łęczycki

IV grupa (szkoły podstawowe klasa VII i gimnazjum klasy II-III):
1. I Dawid Twardowski Szkoła Podstawowa im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie opoczyński
2. II Piotr Jędrzejczak Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniewicach łowicki
3. III Martyna Zygmuntowicz Zespół Szkolno-Przedszkolny Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie łowicki
4. Wyróżnienie Ewelina Rzeźnik Publiczne Gimnazjum w Popielawach tomaszowski
5. Wyróżnienie Klaudia Kucharczyk Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza we Wierzchlesie wieluński
6. Wyróżnienie Wiktoria Rogalewicz Zespół Szkół w Klukach bełchatowski

V grupa (szkoły ponadgimnazjalne):


1. Wyróżnienie Alicja Krawiec Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Tuszynie łódzki wschodni

VI grupa (dorośli):


1. I Tomasz Stępień Środowiskowy Dom Samopomocy „Koniczynka” w Bełchatowie bełchatowski
2. II Magdalena Jaszczak-Birkowska Miejski Ośrodek Kultury w Tuszynie łódzki wschodni
3. III Wanda Sawicka Środowiskowy Dom Samopomocy „Koniczynka” w Bełchatowie bełchatowski
4. Wyróżnienie Marta Rytych OSP Przygłów piotrkowski
5. Wyróżnienie Ewa Dobrzelak Środowiskowy Dom Samopomocy „Koniczynka” w Bełchatowie bełchatowski

Uwaga!
Laureatom zostaną wręczone nagrody ufundowane przez ZOW ZOSP RP województwa łódzkiego.


ZAPRASZAMY DO GALERII Zobacz galerię